Új hozzászólás Aktív témák

  • Bluerainbow

    Közösségépítő

    Sziasztok

    Gondba vagyok , szükségem lenne a segítségetekre.

    Adott egy asztali pc (konfig az adatlapomon) megjelenése óta eredeti win 10 home fut rajta gond nélkül. A gépre két megjelenítő van csatlakoztatva. Az elsődleges egy LG 34UM65 60hz-es monitor mely display porton csatlakozik a géphez, a másik egy Philips 55pft6550/12 tv , amely 1920x1080 , szintén 60 hz-es és hdmi porton csatlakozik. Eddig úgy volt használva a gép,hogy egy monitor volt beállítva elsődlegesnek (az LG) , majd mikor azt kikapcsoltam , a philips tv-t használta elsődlegesnek. A tegnapelőtt feltettem az őszi alkotói frissítést , azóta a hdmi port nem megy. Kipróbáltam mindent (frissítettem chipset drivert , újratettem nvidia drivert , futtattam scannow-t) amire azt gondoltam volna hogy megoldja , de nem. Aztán visszaállítottam a windowst és újra ment. Ezt 3x egymás után megcsináltam (update windows-rollback) most ismét a régi windows van fent. Viszont egy dolgot észrevettem. Kiterjesztett módban működik a hdmi port , de csak ha 1920x1080P helyett csak 1920x1080I-re van állítva és a 60 hz helyett csak 30hz vagy 24-re van állítva. Erre onnan jöttem rá,hogy egyszer a tv kiírta hogy nem támogatott formátum (addig végig azt irta , nincs jel). Akkor kezdtem el játszani a beállításokkal a frissítési frekvenciával és a felbontással. Viszont igy nekem nem jó , mert a képernyő enyhén villódzik és csak kiterjesztett módban hajlandó működni , ami nekem nem jó. Kérlek segítsetek ha tudtok. Köszönöm !

    [ Szerkesztve ]

    Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

Új hozzászólás Aktív témák