Új hozzászólás Aktív témák

  • AndrewBlase

    senior tag

    válasz raidx #61841 üzenetére

    Amit sikerült elérnem:

    Mivel csak win 7-es telepítőm van (erről lett átálva 10-re), felrwktam azt gy másik meghajtóra. Így már el tudtam indítani csökkentett üzemmódban a win10-et. Be is tudtam lépni. Igen ám, de így meg nem nyitja meg az upgrade centert.
    Ezek után rendszerindításkor sikerült megnyitni az általad javasolt helyreállítási oldalt. Itt újabb meglepetés ért. Korábbi buildra nem tudok visszaállni, mert 10 napnál régebbi. Rendszervisszaállítás korábbi dátumra nem lehetséges, mert nincs ilyen. WTF?
    Maradna az alapállapotra való visszatérés, ami ugye törölné az összes programomat (és gyanítom, hogy ehhez is kellene a telepítő). Most próbálom/próbálnám a megfelelő megfelelő build számú windowst (14393.rs1 161102-0100) letölteni, de itt meg méretbeli akadályba ütköztem, lévén, hogy 5,47 GB a fájl.
    Ráadásul, ahogy próbáltam volna az edge-t/posta-t megnyitni az alábbi üzenet fogadott:

    Ezen felbuzdulva megkiséreltem egy másik felhasználói fiókot létrehozni, amire "természetesen" nem reagál. Mit tudok még tenni esetleg?

    Miért mindig én???

Új hozzászólás Aktív témák