Új hozzászólás Aktív témák

  • Rasiel

    senior tag

    válasz DokiBaxxi #5716 üzenetére

    Írtam előzőleg, hogy némely esetekben még nem működik megfelelően a Win 10-es Nvidia WHQL driver (az előtte lévő béták sem). Ha nem akarsz szívni játékok alatt, akkor egyelőre tedd vissza a 350.12-es 8.1-es drivert. (A 352.86-os sajnos már nem működik 10-es rendszeren.)
    Nekem Dying Light-al és GTA V-el volt problémám, de csak némely esetekben. Tálcára letételt ezeknél nem mindig díjazta a rendszer, illetve utóbbinál, akkor kezdett el szépen szaggatni az egész, ha az Extended Distance Scaling be volt kapcsolva, de csak akkor, ha egy megadott napszak (jelen esetben a reggel) eljött a játékban. Fagyni csak a Dying Light fagyott, de ez is csak "speciális" helyzetekben. Elkezdett szaggatni elég rendesen, majd a kép befagyott, hang ment tovább és csak a PC restart segített. 8.1-es driverrel egy játékkal sem volt bajom, fagyást meg a gép összerakása, tuning beállítása óta (kb. 2,5 éve) nem tapasztaltam. Driver telepítéseknél, törléseknél is odafigyelek mindenre, eddig problémám ezekkel sem volt. Beszéltem erről Abu-val, szerinte ezen nem kell csodálkozni, az OS és a driver sincsen még kész. (Egyébként Nvidia fórumán is lehet olvasni ilyesfajta problémákról ezen driver esetében.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák