Új hozzászólás Aktív témák

  • GEPESZ66

    veterán

    Egy hete, amikor újraraktam a WIN-t, akkor az SSD-n (1. lemez) a telepítéskor töröltem az összes partíciót, s rábíztam a lemezre, hogy csimálja, ahogy kell.
    Létrehozta a rendszer számára fenntartott partíciót (500MB), valamint a C-t, amin van a WIN (111,3 GB), ill. egy 1MB-os valami nem használt részt.
    Amikor az AOMEI Backuperrel a System Bachup-ra kattintok, akkor az első kettőt sorolja fel, az 1MB-os részt nem.
    Mi a véleményetek, ez így akkor rendben van, visszaállítható majd a rendszer?
    Gondolom, hogy az AOMEI-ben nem a Disk Backup-ot kellene választanom, ha a WIN-t akarom majd visszaállítani?
    Mi lehet egyébként az a 1 MB-os rész?

    Azért gondoltam, hogy kipróbálom ezt a programot, mert ha felrakom pl. az AVAST IS-t, s nem tetszene, akkor visszaállok a védelem nélküli, AVAST mentes rendszerre, s mehet fel a korábban használt ESET.
    Ha felrakok egy friss rendszerre egy biztonsági szoftvert, akkor az nálam a következő rendszertelepítésig fennt marad.
    MIvel ahogy olvasom, a védelmi szoftvereket talám még a saját eltávolítójukkal sem lehet maradéktalanul kigyomlálni törlésükkor.

Új hozzászólás Aktív témák