Új hozzászólás Aktív témák

  • lala42

    őstag

    Sziasztok!
    Olvasva itt a fórumtársaim véleményét, kissé csodálkozok egy-két hsz.-en.
    Előzőleg bogarászva a különböző fórumokat, megmondom kissé félve szántam rá magam a 10-es telepitésére. Nem azért, mert nem telepitettem még op. rendszert. Inkább a kifogások tömkelege miatt. Rászántam magam.
    2016.12.01. a telepités dátuma. Minden annak rendje és módja szerint feltelepül. Driverek szintén. Néhány a gyártó honlapjáról lett leszedve, mert az frissebb volt. Mint sokaknál, nálam is bekavart a wifi driver frissítés, de ez egy külső USB-s karival meg lett oldva. A képeket én sem tudtam lapozgatni - igaz csak kipróbáltam, hogy nálam sem működik- mert egy külső képszerkesztőt használok. ACDC valami ősrégi változatot. Megjegyzem semmi gond vele. Fut rendesen. Tehát ezek nem problémák. Azóta amióta használom, nem találkoztam sem kékhalállal, sem fagyással, sem semmi ilyen gondot okozó problémával. A frissítések lejöttek és meg kérdezte a gép, hogy most, vagy egy munkaszüneti időpontban indítsa újra a gépet? Ez sem okozott problémát. Igaz bevallom, nem buzeráltam az op. rendszert, nem gondoltam, hogy majd én megoldom a frissítések letöltésének mélyreható átírását. Nem buzeráltam a redszerleírót, mert tudom, hogy nem vagyok egy szinten az MS. szakembereivel. Ellentétben néhány fórumtársakkal. :DDD
    Amin használom az egy Toshiba laptop. I5 3210 proci ATI 7600 videochip, 8 GB memória. 750 Gb. HDD.
    Nálam nem tapasztaltam ezt az üresjáratban dolgozó HDD-t, memóriahasználatot sem.
    Nem lehet, hogy nem is az op. rendszer hibáiról van minden esetben szó?


    Azt ne felejtsük el, hogy kapott egy operációs rendszert a népesség, ami jogtiszta, teljesen ingyenes és akik használják, valószínűleg az is marad. :K :R

    [ Szerkesztve ]

    Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

Új hozzászólás Aktív témák