Új hozzászólás Aktív témák

  • TRob1

    veterán

    válasz Bogyó bá' #48887 üzenetére

    Persze, simán meg lehet szokni. Csak sokaknak jobb belekötni mindenbe. Nekik kb. a sárga taxinál is felmerül hogy "De miért sárga"? :D
    Sokan azt várják hogy az MS míg létezik, néhány évente win7eket (vagy xp-t) adjon ki, mert ugye az van megszokva. Minimális változtatás egy irányba, 2 év múlva meg vissza... és úgy jó ahogy van. De így aztán a világon minden maradhatna olyan mint ahogy 10-20-100-1000 éve kitalálták... mert ugye azt szokta meg az ember. :U :))

    Komolyan mondom telepítettem néhány embernek win10et kb 10 éves lánytól a kb 70 éves nagymamáig/nagypapáig, de senki soha nem panaszkodott hogy ez mér így van, az ménem ott van, nem ezt szoktam meg... jah, és sehol semmi probléma - max hogy valami régebbi gyári game ménem megy, ami patch-elés után szintén oké lett (lehet mert nem pakolnak mindenféle szemetet a gépre? :U Ezt nem tudom, de mindenkinél működik megfelelően az új géptől a régebbiig bezárólag. És nálam is hibátlan 3 gépen)

    (#48886) sh4d0w:
    Esküszöm irigyellek hogy ez a legnagyobb problémád hogy a ritkán használt appjaid megnyitásakor 2mp-ig mit kell "bámulnod". :P

    [ Szerkesztve ]

    ¤ R'n'R ¤

Új hozzászólás Aktív témák