Új hozzászólás Aktív témák

  • AthlonXP

    őstag

    Sziasztok!

    Gondom akadt az nVidia meghajtó program telepítésével.
    Szerettem volna feltenni a mostani 372.70-es drivert ( nVidia-tól letöltve ), de nem sikerült.
    Előtte leszedtem már a korábbit, ccleaner-el kitakarítottam a rendszert, átnéztem a Programfiles és a Dokumentomok... stb könyvtárakat, hogy mindenhonnan kitörölhessem, rendszer restart is megvolt, de továbbra sem engedi telepíteni. Viszont nincs semmi hibaüzenet, hogy legalább legyen valami kiinduló pont, a hiba okát illetően.
    ( GTX560, Win 10 Home x64 )

    Eddig jutok egyelőre:

    Próbáltam a Display driver uninstallert, de semmi eredmény.
    Egyik verziót sem tudom telepíteni, azt sem, amelyik eddig fent volt.
    A win 10 az update-t használva szed le vga drivert, fel is teszi, de az csak a driver, ráadásul régebbi és nincs se Physx, se experience, semmi.
    Próbáltam ezzel a win saját driverével a DOOM-ot, de úgy akad mint, ha muszáj lenne neki!
    6 és 60 FPS közt ugrál 720-p-ben mediumon, de jóval gyakoribb a 6 FPS. Olyan, mintha ezerrel dolgozna valamin a gép, de semmi lemezművelet és cpu terhelés nincs, ami ezt mutatná.
    Ráadásul a játék demóját már régen végig vittem, magasabb felbontásban és részletességgel, gond nélkül ment. De a játék fórumán is írták, hogy enyémnél gyengébb gépeken, simán játszanak vele, magasabb beállítások mellett.

    Az az idegesítő, hogy semmi hibaüzenet nincs, egyszerűen beadja a fenti képet, telepítéskor a driver és kész!

    Van ötlete valakinek, hogy mit lehetne próbálni még?

Új hozzászólás Aktív témák