Új hozzászólás Aktív témák

  • szekto

    aktív tag

    Sziasztok!

    Múlt hét csütörtök óta (miután feltelepült a legújabb frissítés), a gépem elég érdekes dolgokat csinál. Kezdődött azzal csütörtökön, hogy az update telepítése után elkezdtem volna nézni egy YT-videót, amely egyszer hirtelen megállt, a kép elment, és a gépem sípolni kezdett, mint amikor hardverhibás a cucc. Újraindítottam, toltam neki egy stress-tesztet játékkal + 10 YT-videóval, ment szépen minden utána.

    A következő érdekes eset most szerdán történt. Szintén YT-videó, viszont ekkor teljesen újraindult a gépem magától. Majd pénteken, ekkor csak simán neteztem, elmegy a kép, a monitor nem talál jelet, viszont a gép szépen ment tovább.

    Érdekes mindhárom esetben, hogy Windows-ba lépés után 10 percen belül jelentkezett ez a probléma.

    A kérdésem az lenne, hogy találkozott-e valaki ilyesmi problémával már Windows 10 alatt (főleg a legutolsó frissítéssel), és ha igen, mi erre a megoldás? Most javasoltak nekem egy update uninstall-t, hátha...

    Ha segít, akkor itt a konfigom:
    - ASRock FM2A55M-HD+
    - AMD A10-5800K
    - Gigabyte GTX 960
    - 2*4 GB HyperX 1600 Mhz
    - 500 GB + 1 TB WD HDD

    Előre is köszönöm a segítséget!

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte B450M-DS3H // AMD Ryzen 5 2600 // 2*8 GB Kingston FURY DDR4 2666 MHz // Gigabyte RTX 2060 Gaming OC 6 GB // 1*Kingston FURY Renegade 500 GB nVME M.2 SSD // 500 GB + 1 TB WD Blue HDD

Új hozzászólás Aktív témák