Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonio

    senior tag

    Sziasztok,

    Van egy Dell Precision M4800 (USA ból rendeltem anno ) gyári win 7-el már vagy 1 éve ajánlja hogy váltsak Win 10-re. De most már úgy van hogy számol vissza hogy Juli 29 ig még ingyenes ... után nem tudom mi lesz.

    Magyarul már szinte nem tudom elkerülni hogy win 10 legyen ... ill előbb utóbb úgy is az lesz minden gépen. Igazából azért ódzkodtam mert fél füllel hallottam olvastam Win 10 adathalászós, user megfigyelős dolgait (bár nem merültem el a témában)

    Mivel nem vagyok egy pc-guru, és már előttem is kérdezték hogy a telepítés után minden program fog működni? pl Kaspersky stb?

    Általánosságban mit kell tudni Win 10 ről gyorsabb?/stabilabb? mint win 7 -ét?
    Én mint átlagos user (erősebb géppel) ha túl lépek azon hogy "megfigyelnek" amit úgy is csinál google még 1000x annyira, akkor érdemes átállnom?

    Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

Új hozzászólás Aktív témák