Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• twine

addikt

Sziasztok!
    Segítséget kérnék...
    Sikerült a C:\Users\felh.név\videos mappát áthelyezni, de úgy, hogy nem adtam meg mappát,hanem csak a D: meghajtót jelöltem meg célként!
    MOst a videos mappa gyakorlatilag a D: meghajtó lett, ha rányomok a tulajdonságaira,a meghajtó tulajdonságai ablak ugrik fel! De ami a legrosszabb, ha ebben az ablakban a "hely" lapfülön próbálom az alapértelmezéseket visszaállítani(C:\Users\felh.név\videos) azt mondja hozzáférés megtagadva!
    Zsír új rendszer,,elvileg rendszergazdai fiókkal...
    Mi a megoldás, hogy vissza állítsam az eredeti állapotot? (C:\Users\ProBook\videos)

Ha ez megvan, szeretném ezt a mappát áthelyezni a D: meghajtómra(D:\Videók)...ezzel a végtelen egyszerű feladattal gyakorlatoztam amikor ez a malőr megtörtént, azzal kiegészítve, hogy az áthelyezett mappát szerettem volna kiszúrni a gyors elérésbe...
    Na ez a feladat már megfeküdte a gyomrát,a gyors elérésben még a C:\Users\ProBook\videos helyet kereste :/
    Viszont eltávolítani nem engedte a mappát a gyors elérésből mert akkor meg azért rinyált, hogy nincs ilyen hely :Y
    Szóval elég káosz lett ez a feladat,,pedig az elv végtelen egyszerű
    mappa-> jobb klikk->tulajdonságok->hely->áthelyez->adott meghajtó kijelölt mappája->valóban áthelyezem az össze file-t,,,aztán ha kész, rögzítés gyors elérésbe...
    és itt valahogy "összezavarodik"

Egyelőre az lenne fontos, hogy az eredeti állapotot visszaállítsam,és ne a D meghajtóm legyen a "videos mappám"
    Bocs a regényért... :B
    Köszönöm a segítséget :R

[ Szerkesztve ]

Hozzászólok Aktív témák