Új hozzászólás Aktív témák

  • emmm

    senior tag

    Sziasztok!

    Állapot: újra feltenném egy új konfigra a meglévő win 8.1 prof dobozos upgrade-elt win 10-emet. Hétvégén lenne a gép összeszerelése, és ugye a boxos win miatt elvileg nem kellene gond legyen az újratelepítéssel, mert el kell hogy fogadja a meglévő, win 8.1-es kulcsomat. Viszont nincs már meg az az ISO fájlom, amiből anno egy pendrive-ról clean install-t csináltam a régi gépemre.

    Kérdés: honnan tudok leszedni egy ilyen ISO-t a microfostól? Esküszöm, keresgéltem vagy 20 percet és nem találtam ilyet. Csak azt, hogyan tudok upgradelni 7 vagy 8.1 -ről win 10-re, de belépve a saját accountommal, nem tudtam letölteni sehonnan az ISO telepítőt.
    Az 1. hozzászólásban lévő linket néztem, az is csak upgrade link, nem ISO letöltés, tehát azzal sokra nem megyek.

    Szerk.: megnéztem a microsoft store-ban is a saját windows-omat, mert ott vettem a boxos win 8.1-et, de csak azt tudom letölteni, mint ISO. Pedig upgrade, clean install is megvolt, és rendben regisztrálta is. :W F@szért nem lehet megjeleníteni, hogy win 10 ISO letöltés, ha már egyszer megvolt az upgrade!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák