Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz mefistofeles #2931 üzenetére

    "Nehéz elhinni, hogy ez még csak egy TP."
    Kicsit elvesztettem a fonalat, mert időlegesen visszatértem a heteshez.
    Olvastam itt a fórumon féligmeddighivatalos, véletlenül kikerült, majd visszavont újabb buildekről. A január 21-i állapothoz képest (ha jól emlékszem 9926-os ) van valami újdonság?

    "Szerintem viszont vista óta az első olyan előzetes, amiben egy csomó bug van."
    Nekem is inkább ez a véleményem. A hetes első publikust felrraktam és mindenem működött rajta (még 2009-ben), pedig elvileg videókártya driver sem volt hozzá. De volt, mert valamelyik ati catalyst benne volt, tehát volt rendes gyári drivere is. Játékok, satöbbi ment.
    Itt viszont tényleg nehéz olyan helyre nyúlni, ami működik. Nálam pl. a játékok a 9926-al gyengébben mennek, mint a korábbi 10-es previewel, vagy a hetessel. Tudom, nincs hivatalos ati driver 10-re.

    Nálam pl. a startmenü is hülyéskedett, amíg a 10-est próbálgattam. Megróbáltam 1-1 ikont arrébbhúzni benne, hát, ettől úgy összeomlott, hogy rossz volt nézni. Escape gombra nem záródik be, szóval ilyenek. Megírtam nekik már sok ilyen apróságot, nem tudom, hogy mennyire egyedi az én problémám, és mennyire fognak ránézni a dologra, de azért reménykedek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák