Új hozzászólás Aktív témák

  • raidx

    őstag

    Ma egy nagyobb munkába kezdenék, megnézem a frissítéseket, nehogy munka közbe kavarjon be. Egyből krak egy piros táblát, hogy a frissítéseket le kell tölteni majd meg, újra kell indítani a rendszert. Ráhagytam, tegye a dolgát. letöltötte és az újraindítást ütemezte ami nem volt ok. Legyünk túl rajta minél előbb indítsuk újra a rendszert. Fél óráig csak a Bios/UEFI induló képe volt jelen, sem a router sem a hdd nem jelzett semmi tevékenységet. Próbáltam külső eszközről egy rendszervisszaállítást ami most sem ment (még sosem sikerült) végül megunva a nyűglédést lemezképből visszaállítás lett a vége. Hét végén alaplap csere lessz. Addig a munkával végezni kell. Valahogy ki kell kerülni addig az MS figyelmességeit! :((
    Az alaplap csere után nem is tudom, hogy induljak. Próbáljam a régi licencet visszaszerezni vagy van egy még fel nem használt 8.1 azt telepítsem először és onnan frissítsek.(Lányomnak nem jött be, én viszont jól jártam, hogy megvették. ;])

    [ Szerkesztve ]

    Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

Új hozzászólás Aktív témák