Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz Döglött Róka #21988 üzenetére

    Igen, mintha az elmúlt évek eseményei, megjelent cikkek csak és kizárólag összeesküvés elméleteken alapulnának...csak azt mondták mondani, hogy van mindegyiknek némi valóságalapja is.

    Ha ilyen-olyan kis trükkükkel félrevezetik a usert, az nyilván nem az MS hibája. Telepítéskor is az express módot tolják tolják a képedbe, mert az a különösen ajánlott és minden ON, az sem az ő hibájuk és a user a hülye...

    Szerintem nem csak én, se innen a fórumról, se globális szinten. De persze mki hülye, konteó gyártó, Nyilván. :D

    (#21989) woland_y2k: írtam már elég konkrétumot, de persze a megrögzött MS fanoktól, bennfentesekről ugye mit is várjon az ember, nehogy már csorba essen a kicsike hírnevén... :DDD

    Mert minden egyes frissítést globális szinten áttanulmányoz telepítés előtt minden user? Tudja a gyártó is, hogy nem, és pont itt a félrevetés, hogy jóhiszeműen telepítik, mintha minden ok lenne. Utólag vsz úgysem fognak fognak szórakozni, egyenként uninstallálgatni.

    A magatok fajtával kár is vitatkozni, mert aki nyilván érintett a dologban, bennfentes az úgyse fogja ócsárolni, szóvá tenni, legyen szó akármekkora disznóságról is. Jellemző itt a fórumon, hogy a sok tucat ezzel foglalkozó topikban elsőként rohantál pár kollégával egyetemben mkit lenézően kioktatni, hogy bezzeg nem úgy van az, olvasd el az adatvédelmi irányelveket, tájékozatlan vagy, nincs igazad...újabban meg bekerült a szókincsbe a "konteó" szavacska, amivel szerettek dobálózni. Csak hiába a nagy igyekezet, érdekes módon nem mki akarta itt a fórumon se elhinni, nem sikerült meggyőzni őket, nem is értem miért....ja persze, mki tudatlan, meg nem olvasta ez a hantát. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák