Új hozzászólás Aktív témák

  • peterk

    senior tag

    válasz TYÜTYI2006 #15046 üzenetére

    Akkor el kell keserítselek: a win7 is "jelent" egy csomó mindent a microsoftnak. Sőt, ha a win7-en mondjuk chrome-ot használsz, akkor az még a google-nek is jelent. Sőt, ha okostelefonod van, akkor lehet bármilyen oprendszered a gépeden, tabodon, már mélyen otthagyod a digitális lábnyomodat a pénzre és a te adataidra éhes világcégek adatbázisaiban. :D

    Szerintem ezt a témát ebben a formában kár folytatni. Nem azért, mert ne lenne fontos téma, mert az. De nem ezen a - bocsánat - rémisztgetős, szakmaiatlan szinten. Az összes eddig általam itt olvasott, beidézett "érv" komolytalan volt.Vagy az a belinkelt kép is komolytalan a pirosan aláhúzott dolgaival. Körülbelül az a szint, hogy megveszek egy mobiltelefont és utána azon aggódom, hogy a telefon miért kommunikál magától az adótornyokkal. :D

    Persze mindenkinek joga van paranoiásnak lenni. Akár irracionálisan is. Én például rohadtul félek a repüléstől, hiába mondják, hogy minimális a baleset esélye. :) Ez van, ez az én nünüm. De legalább nem akarok másokat meggyőzni arról, hogy márpedig minden repülő lezuhan, csak eltitkolják. :D

    Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

Új hozzászólás Aktív témák