Új hozzászólás Aktív témák

  • t181

    senior tag

    Sziasztok!

    Valahogy a tudtára lehet adni a rendszernek, hogy ne ébredjen fel alvó állapotból, csak akkor, ha én utasítom rá (power gombot megnyomom, leütök egy billentyűt)?
    Nagyon régi szokása, hogy éjszakánként felébred frissítést telepíteni, van, hogy 3-4 napon keresztül minden nap, és általában egy-egy alkalmazást (pl. People) frissít csak.
    Nem is nagyon zavarna, ha lenne annyi esze, hogy visszaaludjon, miután elvégezte a dolgát. De nincs, és egyre bosszantóbb arra kelni, hogy a számítógépem hamarabb ébredt fel, mint én.
    Az elmúlt éjszaka kb 4-5-ször küldtem vissza aludni és előfordult, hogy alvó állapotba küldés után kb egy perccel már fel is ébredt. Megnéztem az Event Viewer-t és csak a legelső ébresztést okát logolta (természetesen frissítést telepített), a többit, mintha álmodtam volna.

    A tegnapi ámokfutástól eltekintve eddig csak frissítések miatt kelt fel, éjszakánként egyszer.

    A kérdésem az lenne, hogy szerintetek normális ez a működés?
    Lehet azzal kezdeni valamit, hogy ne keljen fel éjszakánként egy-egy alkalmazás frissítése miatt, vagy azzal, hogy ha felkel aludjon is vissza?

    [ Szerkesztve ]

    Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

Új hozzászólás Aktív témák