Új hozzászólás Aktív témák

  • liszi70

    nagyúr

    válasz Cs1csó #106957 üzenetére

    Én meg azon gondolkodok, hogy az általatok javasolt módszer miért egyszerűbb (frissítést nézegetni, ha van, akkor menteni a rendszert, probléma esetén visszaállni a régire), mint 10-20 vagy 30 nap halasztást beállítani egyszer, aztán ha gebasz van a frissítéssel, akkor mire települne, már biztosan visszavonja a MS, tehát nem tudja szétcseszni a rendszert, nincs szükség rendszer-visszaállításra. És az egészről szinte tudomást sem kell szerezni, minden a háttérben folyik, anélkül, hogy egy szalmát keresztbe tettünk volna. Ez nekem sokkal egyszerűbbnek tűnik, így szeretném csinálni továbbra is, csak azt nem tudom, hogy megtegyem-e a biztonsági updatet is tartalmazó minőségi frissítés esetén is. :F A funkciófrissítés biztosan várhat 30 napot (nagy nehezen kibírom addig a temérdek korszakalkotó új funkció vagy patch nélkül :D), de a biztonsági, definíciófrissítés esetén azért más lehet a helyzet.

    Summa summárum, definíciófrissítés is okozhat galibát, érdemes-e azt is halasztani, vagy azt inkább ne?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák