Aktív témák

  • ParadoxH

    tag

    Üdv!

    Szóval adott egy sb0570 hangkártya. Eddig Xp alatt használtam és működött mint az óra. Most áttértem a Windows 7 rtm 7600 x86 OEM hun verziójára és nem tudom működésre bírni. Próbáltam már telepíteni az XP--s és Vista-s drivert is hozzá (a setupokat futtattam rendszergazda módban), de a végéig sosem jutottam el, mert mindig kék halál volt a vége... volt hogy a driver telepítésének 70% nál :(

    Próbáltam már kivenni a kártyát a portból, aztán így inditani el a gépet, majd kikapcs és megint betenni ( csak ez az egy port szabad), de minden ugyanaz. Kár érte mert az új windows még az adsl2 es hálózatot is beconfigolta...

    Újraindítás után jelezte, hogy a rendszer váratlanul leált, bővebb módban pedig ezt köpte ki:

    Probléma-aláírás:
    Problémaesemény neve: BlueScreen
    Operációs rendszer verziója: 6.1.7600.2.0.0.256.1
    Területibeállítás-azonosító: 1048

    További információk a problémáról:
    BCCode: 131
    BCP1: 00000001
    BCP2: 00000008
    BCP3: 00000000
    BCP4: 00000000
    OS Version: 6_1_7600
    Service Pack: 0_0
    Product: 256_1

    A probléma leírását segítő fájlok:
    C:\Windows\Minidump\110109-18376-01.dmp
    C:\Users\ParadoxH\AppData\Local\Temp\WER-29702-0.sysdata.xml

    Olvassa el online adatvédelmi nyilatkozatunkat:
    http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x040e

    Ha nem érhető el az online adatvédelmi nyilatkozat, olvassa el az offline változatot:
    C:\Windows\system32\hu-HU\erofflps.txt

    A két fent említett "probléma leírását segítő fájlok" fel vannak töltve ide: http://rapidshare.com/files/300875428/sb0570error.rar.html

    A neten keresgéltem megoldás után és ez az a fórum ahol le volt írva ez az: http://forums.creative.com/t5/Sound-Blaster/Audigy-SE-SB0570-OEM-and-Windows-7-problems-no-sound/m-p/537638

    Valahol olyat is olvastam, hogy futtassam xp kompatibilis módon és próbáltam is de semmi. Valamint nekem valahogy nem ezek voltak a tünetek vagy csak én nem értelmeztem jól az egészet a gyér angol tudásommal.

    Én már nem tudom, hogy mit csináljak. Valami biztos elkerülte a figyelmem, és ez a beépített hangkárya az őrületbe kerget az ocsmány hangjával. Aki esetleg ezt már megoldotta pls segítsen. Köszi!

  • #65675776

    törölt tag

    válasz ParadoxH #1 üzenetére

    Miért nem veszel inkább egy normális hangkártyát, amihez van értelmes driver is?

    Illetve ennek minek kellett külön topic? Miért nem fért el itt vagy itt. De akár az Azonnali kérdésekben is.

  • ParadoxH

    tag

    válasz #65675776 #2 üzenetére

    Hát jelenleg ez a hangkártya áll rendelkezésemre, ebben a válságban pedig jó ha beosztja az ember az erőforrásait - talán majd karácsonykor :U

    Ritkán szoktam hozzászólni, jelenleg nem találtam más kiutat, az új topikért pedig bocsánatot kérek - abból indultam ki, h nem én vagyok az egyetlen sb0570 tulajdonos, és kicsit fura, hogy a windows 7 mindent felismer e driver kivételével. És mivel a nemzetközi fórumokon is eléggé egymásnak ellentmondásos információk vannak ezzel kapcsolatban, gondoltam megér egy témát az archívumban azok számára akik nem vágják reflexből az angolt (elvégre ha így lenne ez a fórum maga értelmét vesztené úgy ahogy van).

    De ha ez gond lenne, nyugodtan lehet törölni és én becopyzom a belinkelt fórumok valamelyikébe a posztot... de tényleg csak működésre akarnám bírni ezt a vacakot...

  • #65675776

    törölt tag

    válasz ParadoxH #3 üzenetére

    [link] Legalább a keresőt használtad volna.

Aktív témák