Hozzászólok Aktív témák

• Sanchoplss

újonc

Sziasztok,

Olyan probléma áll fent amivel sajnos én már nem tudok mit kezdeni ezért fordulok ide hozzátok.

Problémám:

Nemrégiben vettem az asztali pc-mhez egy TP-Link AC600as wifi adapter mert sajnos az ethernet kábellal való csatlakozás megoldhatatlan. Tökéletesen működött az eszköz. viszont pár hónap múlva elköltöztem egy másik lakásba ahol sajnos szintén nem megoldható a kábeles csatlakozás. Az új lakásban össze raktam a konifgot viszont be dugom az adaptert a gépbe és 3 percenként leválasztja vagy simán le csatlakozik a netről. Próbáltam több illesztőprogramot de sajnos mindegyikkel ugyan ez a probléma.
    A minap vettem egy újjat hátha a másik adta be a kulcsot 1 napig tökéletesen működött másnap viszont ugyan az a probléma lépett fel. Próbáltam mindent alaphelyzetbe állitni a hálózatot mindenféle beállítást de semmi nem vezetett eredményre. (Win10-em van)
    Van laptop és xbox is a családban és egyikkel sincs problémám csak az asztali Pc-vel.

Kérdésem találkozott már valaki hasonló hibával és esetleg tud rá megoldást?

Előre is köszönöm a válaszokat.

Hozzászólok Aktív témák