Új hozzászólás Aktív témák

  • Mike88

    senior tag

    válasz shtirley #39 üzenetére

    Az úgy nem jó, hogy átküldesz egy problémás divx-el kódolt file-t és megnézem, hogy nálam tapasztalható-e a jelenség? (Milyen sűrűn fordul ez elő, végig kell nézzem vagy azért pár perc után már jelentkezni fog a hiba?) Egyáltalán honnan van ennyi divx-el kódolt filmed, hogy ez problémát okoz, a divx nagyon régóta nem használatos, divx tuti, nem xvid? Csak azért, mert az "innen-onnan összeszedett DVDRip-ek" inkább xvid-ek mint divx-ek és amennyiben xvid már most tudok rá válaszolni, hogy nálam nincs ilyen probléma xvid-el, ugyanakkor ha segítség, szívesen megnézek egy problémás rip-et, hogy nálam is jelentkezik-e a dolog, mert nem teljesen kizárható, hisz függ nagyban attól, hogy honnan származnak, ki készítette a release-t ("Ez a 15. feltöltésem" "húúúú, nagy király vagy" Ugye gondolom ismerős a magyar torrent világnak ez az időszaka...? Mindenki feltöltött, mert mindenki feltölthetett, a feltöltési sebesség és a letöltési sebesség között olyan bődületes különbségek voltak, hogy gyak. akkor tudtad tartani az arányt, ha fel is töltöttél, no ekkor születtek amatőr "munkák".)

    Ja, amúgy persze, hogy nem pörög, 1 kevesen vagyunk, 2 gondolom én mindenkinél minden rendben vagy olyan baja van, ami nem érdemel panaszt.

    1 gond van nálam is, a gyári rádiós vezérlő földobta a talpát. Ugyanaz a jelenség volt nálam, amit 1 valakitől olvastam wetek fórumban, valamiért egyszer csak nem reagált egy gomblenyomásra sem, kivéve a kikapcsoló gombot, (mert, hogy az infra). Aztán pár óra múlva működött. Majd másnap ismét nem, s most ott tartok, hogy nem lehet életre kelteni, az újraszinkronizálás sem segít.
    Kivettem a vevőjét, s bedugtam a helyére egy másik rádiós vezérlőt, hogy megnézzem, az USB csatlakozó rendben van-e, kiderült azzal nincs semmi probléma. Ugyebár ezeknek működniük kell windows alatt is, kipróbáltam, PC-vel szintén nem működik, sőt androidos eszközzel sem. Szóval totál halott. Egy gomblenyomásnál a visszajelző led ugyebár egyből felvillan normál esetben, nálam csak pár mp. múlva s akkor sem mindig.
    RC11-et használok, de keresek valami olyan alternatív irányítót, amiben van IR és van rádiós irányítás is, S álló módban is használható, mert az RC11, ugyebár fekvő módban használható mini billentyűzet. Találtam is ilyet, csak nem túl tökéletes, mivel a gyro mindig bekapcsolja az egeret, ha felkapod a távirányítót, szal nem csak gombnyomásra kapcsol be, ez így viszont idegesítő.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák