Aktív témák

  • SQX_Barto

    addikt

    válasz SQX_Barto #34 üzenetére

    Elegge hanyagoltam a blogirast, hogy finoman fogalmazzak. Na nem mintha nem lenne idom, mert jelenleg idomilliomos vagyok.
    Mikot utoljara irtam epp otthon voltam a 2 honapos nemet melo utan.
    Azota voltam masfel evet Hollandiaban, jo kis DHL-es meloval, megint felreraktam egy rakas penzt, majdnem elrepultem Stockholmba, de aztan nem lett belole semmi. Es persze szokasosan atertekeltem/megvaltoztattam a terveimet, mint mar annyiszor.

    Svedorszag teljesen kilove. Nemsokara (marcius vege fele) megyek ujra Nemetorszagba, ujra bevallaltam a szezonmelot, ha minden jol megy akkor megint ket honap alatt osszelapatolok 3000€ koruli "zsebpenzt" :)
    Onnan pedig megyek Angliaba, pontosabban Rugby-be.

    Nem hittem volna, hogy meglepem ezt a multbeli gikszerekbol adodoan, de ugy dontottem, ezt akarom tenni.
    A hatam kozepere sem kivanom a nemet melot (pedig az alkesz brigad nem lesz ott), de eros minusszal fogok indulni UK-ben, mivel ki kell fizetnem a tartozasaim es tavolrol nem tudtam utana jarni, hogy valtozott-e a vegosszeg es ha igen, mennyit. Azt legalabb tudom, hogy bortonbe tuti nem zarnak. (Nem egy mellekes szempont)
    Maradt jocskan penz Holland melobol, de inkabb tulbiztositom magam, nehogy tul sok legyen a tartozas az angoloknal es rossz helyzetbe keruljek.
    Ha vegre azt a helyzetet letisztazom, akkor nekiallhatok mini PC-t epiteni, aminek azert a kb 2005-os kezdeti almokhoz viszonyitva mar elegge ideje lenne.

    Idokozben kijott a szamomra tokeletes mini PC haz, a Silverstone SG13 szemelyeben, egy jo kis Inteles konfig AMD VGA-val, mechanikus billentyuzet, FinalMouse eger, meg par aprosag, gondolom olyan 1000 parszaz font kornyeken meg is fogom uszni.

    Parkapcsolat teren a szokasos, de ha vegre elerem a vegso uticelomat, akkor talan kezdenek elfogyni a kifogasok es kellene kereni egy noszemelyt...

    Sorozatok teren megy a fugges, mivel lassan feleve b@szom a rezet itthon, idom, mint a tenger, most is 13-15 sorozat megy le egy het alatt, meg mellette az NCIS-t is elkezdtem nezni a legelejerol, bar szerintem abba is hagyom.

    Jatek teren is sok valtozas tortent az evek alatt. Meg mikor megjottem Nemetektol megvettem a Diablo 3-at es eleg erosen belefuggtem, a RoS mar elo volt rendelve megjeleneskor, szinten PH-rol. Kesobb aztan persze besokalltam es pihentettem par honapot, akkor fokepp a CS GO-val szenvedtem, utana pedig attol sokalltam be es ujra Diablo meg par egyeb lett helyette.

    Diablonal kijott a 2.4-es patch, ami megint atirta a fel jatekot kb es elindultam a seasonban is, eloszor teljesen komolyan veve. Epp haladok a solo GR 70 es a para 800 fele, para 960 lenne a vegcel, hogy zaraskor meglegyen osszesitve a para 1000 (nem vagyok benne biztos, hogy sikerulni fog), de annyira nem is fontos.

    Jatszottam kicsit Rage-gel is, meg meg par jatekkal, de most a season miatt fokepp a Diablo dominal.

    Hirtelen ennyi. Majd valamikor biztos irok meg, de nem hiszem, hogy ez rendszeres lesz.

    If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Aktív témák