Aktív témák

  • Csipi

    aktív tag

    válasz Certee #26 üzenetére

    Szia kedves barátom!
    Nem haragszol ugye ha így szólítlak?
    Szóval nem biztos, hogy csak a html-nél maradok ;], de egyelöre ebben kéne a segítség. :))
    Az elsö kérdés másképpen magyarázva: olvastam több helyen - csak már nem tudom merre - , hogy ahhoz, hogy az emberke ne bámulja az üres képernyöt amíg betöltödik egy oldal, lehet betenni egy színes hátteret (többnyire szürke, vagy hasonló). Ezt szeretném megtudni hogyan kell, mert a DW-ben nincs csak alap bg, vagy bg image. De lehet, hogy html nyelvvel meg lehet oldani.

    A másodiknál meg: tudom én, hogy meg kell adni az ablak méretét, de hol? Példa kedvéért nézd meg a köv. linket: Bővebben: link, (pontosabban az ESPOSTOA-knál) kattints egy kicsi képre és meglátod mi történik. Beugrik a nagyított kép. Ezt szeretném ha nem foglalná el az egész oldalt, csak a kép nagyságánál kissé nagyobb legyen. Gondolom ha látod is akkor egyszerübb lesz megérteni mit is akarok. :) Melyik oldalon kell megadjam az ablak méretét? Mert az üres ablakban pl. nem tudom hol kell ezt tenni. DW-ben csak annyi jelenik meg, hogy _blank, vagy _top.

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    Nemes dolog azokon segíteni akik annyit tudnak most, mint amennyit te is tudtál valamikor az elején...

Aktív témák