Új hozzászólás Aktív témák

  • cass

    aktív tag

    válasz Speeedfire #4200 üzenetére

    Mindenesetre köszi a választ, de nem hinném, hogy igazad van. Én még hiszek benne, hogy tudok nagy látogatottságú weboldalt készíteni és akkor, ha rámész arra amit linkeltem és mind a 7 leckét elolvasod lehet, hogy te is elgondolkodsz rajta, hogy hátha mégis lehet vele keresni. Persze igaz, hogy sok munka lesz vele, meg iszonyat nagy látogatottság kell, de most gondolj bele. tegyük fel van napi több 10.000-res látogatottságom. Akkor nem csak a hirdetésekre fognak kattingatni nálam. Az csak egy kis része lesz. Részt vennék partnerprogramban, vannak a hírdetések, ha nagy a látogatottságom akkor a nagyobb cégek tolongani fognak a hírdetőfelületemért, egymásra licitálnak és kitudja, utána lehet, hogy saját termék is forgalmazásra kerül. Miután ezek megvannak akkor becslések szerint 200-300 ezret lehetne keresni, de én úgy gondolom, hogy ezt tovább szeretném fejleszteni. Nos itt már eléggé előrementem már években. :) Ezután kiosztom a munkafázisokat. Kicsit profibb webdesigner, mert kezdésnek egy ingyen programot használok majd a bluehost.com által ajándékozott Site Builder-t. Nos ezután miután kiosztok pár munkafázist webprogramozó vagy webdesigner vagy majd eldől, aztán még mondjuk egy-két írót. Ezek után mivel már magas bevételem lesz még megfizetek pár szoftvert melyek bizonyos munkafázisokat automatizálnak. Mostmár ott tartunk(kb 5 év múlva), hogy kb. 1 milliós bevételem lesz 1 hónapba HA ez összejön és folyamatosan működik majd. Igen szép álom... De most kezdenék bele a baj csak az, hogy nincs ötletem milyen témában kezdjem... Ja és azt kihagytam, hogy egyre fejlődik az oldalam közben így 1 évente csinálok egy újat a több profit érdekében, de azok nem lesznek ANNYIRA komolyak, mint a FŐoldalam azok is jók lesznek, de csak mellékprofitnak. :) Bocs a hosszúért, de így tömören ez az álmom éppen és lenne hozzá kismillió kérdésem, de nem tudom kinek írjak vele. Persze, most majd jönnek azok az irományok, hogy ez sosem jön össze, jön a sok kritika, hogy hogy gondoltam, de én hiszek abban, hogyha valamit nagyon akarok azt el lehet érni. :)

    Ha szemmel mindent el lehetne intézni, az utcákon csak halottak, és terhes nők lennének.

Új hozzászólás Aktív témák