Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz snowdog #470 üzenetére

    Nem hinném. Szerintem mindketten rájöttünk, hogy valami különleges belső indíttatástól vezérelve megpróbálsz egy dologból kiragadni valamit, amit aztán a magad módja szerint értelmezel ahelyett, hogy megpróbálnád épeszű ember módjára globálisan értelmezni, mint pl. hogy a linkelt dologgal elindult valami, a pengeváltás most is folyik.
    De nyilván egyszerűbb a hülyeséget párosítani a másik stílusának elemzésével, mint valóban rájönni, hogy a másik mit is mondott..Vagy tévedek, a sztori a nyilatkozattétellel véget ért? Csak én sejtem, hogy ez a dolog most kezdődik igazán? Nem hinném... Gondolom nem tetszik másoknak sem, hogy ezzel folyamatosan offolod a topicot, és sértegetsz másokat, sérted az alapelveket. Ugyan engem nem zavar amit csinálsz, én rágóta nem azt nézem, hogy mit mondanak, hanem azt, hogy ki mondja..
    Ha valóban nem értetted volna meg, a linken egy nyilatkozat volt, semmi más, viszont ezzel egy folyamat elindult. A tényleges probléma és a lényegi rész nem a nyilatkozat leírása volt, hanem az a dolog ami még most is folyamatban van, és csak bonyolódik, de mivel ugye nem tudunk többet a dologról, nem is lett volna mit linkelni.
    Nem baj, tanultam belőle, innentől szépen továbbtekerem a lapot mikor a nevedet látom.. :DDD

    UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

Új hozzászólás Aktív témák