Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WindyJoe

    aktív tag

    válasz o_tom #241 üzenetére

    Nagyon szívesen... :DDD
    Ha láttad, akkor meg miért kérdezel hülyeségeket...? :U
    Gondolom így van a progija megírva, chinesedesign, ha nem tetszik keress másik progit CE alá.
    CE felületen csak úgy tudod futtatni az alkalmazásokat, ha be vannak töltve a dll-ek, azt pl úgy tudod, hogy elindítod az RF2-ben az YFloadert, aztán pl WR-tools-al bezárod a Color7MoveShellt. Ezzel betöltöd a dll-eket, de a shell bezárása után is bent maradnak.
    Vagy pl megtudod azt is csinálni, hogy ha navi módban indítod és tudsz TC-t elindítani, akkor ott tudsz indítani egy explorer exe-t, majd bezárni a color7moveshellt. Ugyan az az eredmény.

    Más: Reggel be lett tesztelve a hangmódosítás. Aki zenét akar navi közben hallgatni és érteni is akarja alatta a navigáló dirigálását, az egyszerűen meg tudja csinálni, hogy kikeresi a zip-et, amiben a hangok vannak (Voice könyvtár), kicsomagolja a fájlokat (ogg) majd pl audacity-vel (ingyenes) batchbe át lehet az összeset kódolni erősítéssel. Én +20 dB-t erősítettem, de sztem sok, majd próbálok még egy kis noise filtert is rányomni, mert eléggé "retrometro" style lett. (:

    Mégmás: Plajos, az normális dolog, hogy ezt a 4-es kijelzőt menet közben nem lehet átszerkeszteni? Próbáltam nyomni erősebben, hosszabban, semmi... Megállás után egyből jó lett. Direkt van így beállítva?

    Esetleg tud rá valaki egyszerű módszert, hogy a következő köztes pontot egyszerűen törölni lehessen? Tettem be pár köztes pontot az útvonalon. Az egyiket egy nagy parkolóba tettem, be is fordultunk arra, de kicsit más felé (kb 50-100 m ) mentünk így nem érintettük a pontot. Aztán az utat rendesen folytatva végig azon pofázott még 5 km után is, hogy forduljak vissza...

    Ki korán kel, egész nap álmos és fáradt lesz! (:

Új hozzászólás Aktív témák