Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• orbitalion

tag

Sziasztok!
    Ígértem leírásokat, amiből az első elkészült (a Dumpolásról, akár sd kártya nélkül is). Itt fogjátok a többit is találni, hamarosan.
    orbital.tvn.hu
    A kérdéseket itt is fel lehet tenni, tőlem, de ha kimoderálnak, akkor privátban, vagy a jelzett fórumon szívesen válaszolok minden általam megválaszolható kérdésre.
    Az illegálisságról még annyit, hogy szerintem egy gyártó nem gátolhatja meg, hogy bármilyen termékét az ő általa elképzelttől eltérő tevkenységre használjanak. Legfeljebb nem vállal felelősséget a történtekért(garancia vesztése, baleset okozása). Az pl. hogy egy Dumpot hogyan kell készíteni, nem ütközik törvénybe, sőt, még az sem, ha egy megvásárolt iGO-t feltelepítünk a WayteQ-re. Minden alkatrészt megvásároltam, tehát nekem ne mondja senki, hogy illegális. Ha akarom darabokra töröl a PNA-t ahhoz sincs sok köze senkinek.
    De sajnos nem én döntök itt, ezért alázatosan alkalmazkodok, ha felszólítanak minket.

Vannak dolgok, amiről mindenki tudja, hogy nem lehet megoldani. Aztán jön valaki, aki erről nem tud, és megoldja. A.E. Civic 2.2 ctdi mk8

Hozzászólok Aktív témák

Hirdetés