Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz ABE #2312 üzenetére

    Csak a TMC részhez szólnék hozzá. Megvan egy ideje a vevőm, rendben is működik, csak:
    -A vételi jelszint nagyon messze van attól, ami elvárható lenne, pl Szegedről el tudok jutni úgy Székesfehérvárra, hogy közben a vevő nem talál egy adót sem, és ez csak az antenna kialakítása miatt van, a rádión tudom a Petőfit hallgatni. Múlt héten Mentem Sze3gedről Győrbe a rádióban hallgattam, hogy az M1-esen torlódás van baleset miatt. Nos, mire odaértem, eltelt kb 2 óra, de az infó nem jutott el a TMC vevőbe, hogy tervezzen nekem utat a kérdéses szakasz kihagyásával, két óra elteltével belefutottam szépen a csapdába, és kb 1 óra alatt tettünk meg 25 km-t. Tehát az egy dolog, hogy vétel alig van, az egy dolog, hogy pl Szegeden majd egy évig le volt zárva egy 6 sávos főút átépítés miatt, a TMC-s cégénél erről nem tudtak. Valójában az ő hozzáállásuk/ információhiányuk miatt egy kalap Sz@r az egész. Persze lehet egyedi eset, de heti 1800-2000 km-t megyek, a navi meg mindig bent van a kocsiban...

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák