Új hozzászólás Aktív témák

  • col

    addikt

    válasz balintka #2249 üzenetére

    Lehet akkor te is a másik térképfájlt - a TA félét - használtad, amiről már volt szó, hogy jobb. Nekem azonban a Sygic telepített programmal az M0-áson, Csömör mellett elhaladva pl. folyamatosan 50 km/h sebességhatárt adott meg az autóút helyett érvényes 110 km/h helyett. És ez csak egy példa a sok közül. De nem igazán számít már :)

    És még egy dolog.
    Az eszköz tökéletesen vizsgázott ma! Egy viszonylag hosszabb (majdnem 600 km-es) és sokszor lakott területen is átvivő, nem mindig egyszerű forgalmi helyzeteket eredményező útvonalat tettem meg. A készülék folyamatosan és stabilan vette a gps jeleket. Gyors és pontos volt (persze a navi szoftver is fontos ebben) mind a tervezésben, mind az egyéb szolgáltatásaiban. Amint eltértem az útvonaltól, gyorsan és korrektül tervezett újra és tökéletesen segített, korrigált. Sőt volt úgy, hogy számomra ismeretlen nagyvárosban a rövidebb, ám bonyolult útvonalon simán kivezetett a városból.
    Rendkívül meggyőzően teljesített :)

    [ Szerkesztve ]

    Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

Új hozzászólás Aktív témák