Új hozzászólás Aktív témák

  • sellerbuyer

    őstag

    válasz HUNNIA1920 #2145 üzenetére

    Hát igen, az egyetlen tutira későbbiekben majd jelentkező gond, ami már most látszik, hogy a bölcső felső pöcke, ami rögzíti az x920-at (és olyan nehéz bepattintani, de főleg kipattintani) sajnos előbb-utóbb le fog törni. Elképzelhetetlennek tartom, hogy nem. Persze lehetséges, hogy épp azért olyan nehéz ki-be pattintani vele a gépet, mert "törhetetlen" anyagból készült. Akkor viszont nem értem, hogy miért hagy nyomot az x920 hátán, amit simán le tudok törölni, tehát vélhetőleg nem a hátlapba karcol bele, hanem a saját anyagából veszít, méghozzá nem keveset. Ez két dologra utal: nem elég szilárd anyagból van és el fog nagyon hamar használódni, ergo letörik. Már látom, hogy alapvetően három dolgot árulnak mindenhol, ahol kapni lehet ezt a készüléket: TMC antennát, tokot.....és bölcsőt. :) Szóval előrelátóak. :) Lehet, érdemes még most venni hozzá, amíg nem drága, sőt kifejezetten olcsó (később ha már kifut a modell, akkor méregdrága lesz és pont akkor lesz a legnagyobb szükség rá szerintem).

    Az aksijával kapcsolatosan az tűnt fel, hogy viszonylag sokáig kell tölteni. Ez mondjuk egyáltalán nem csoda egy ilyen bika teljesítményű akkunál. Ráadásul ez ugye működés közben is megoldódik, akár a kocsiban is...szóval lényegtelen tényező, a lényeg, hogy sokáig bírja az akku. Hát ha nekem is úgy lesz, ahogy neked, nagyon, de nagyon meg leszek elégedve. :C :D

Új hozzászólás Aktív témák