Új hozzászólás Aktív témák

  • Office-R

    csendes tag

    válasz Rick4 #1944 üzenetére

    Sziasztok !

    Mindkettőtök válaszát köszönöm. Bár nem voltam mostanáig gépközelben, de jómagam is hasonlóra gondoltam - a teló kivételével - mert ilyen meg sem fordult a fejemben ami sajnos a helyzet.
    Na szóval felhívtam a szervizet. Ott azt a tippet kaptam, hogy vigyem be a gépet. Na persze minden legyalul, stb.
    Hát mi mondjak, ott is néztek ki a fejükből, de hősiesen próbálgatták. Jópár reset és szoftverfrissítés után jött az ötlet, hogy hoznak egy másik navit próba gyanánt . Azzal is párosítás a telómmal (SE T610), a jelenség ugyanaz. Aztán jött a harmadik navi, szintén. Akkor már a teló volt gyanúsított. Egy ottani kolléga telójával az ottani x-ik navit párosítva meglett a megoldás. Úgy működött. Ezek után már csak egy telefont kell vennem a navihoz. :DD Vagy pedig elvinni szoftverfrissítésre - kb. hét-nyolc éves - de nem tudom hogy foglakoznak-e egyáltalán vel, és na pláne mennyiért. Mint kiderült ha bejövő hívás van akkor azt fogadni tudom, csak elutasítani nem. Ezek szerint ott lehet a gubanc, hogy anavi ugyan elutasítja a hívást, de ezt a tényt a teló valamiért nem fogja, bár azon megjelenik a nem fogadott hívás. Na mindegy, azóta én is megpróbáltam a kolléganőm telójával és azzal ment. Azért örülök hogy nem a navival volt gond.
    Mindenesetre még egyszer köszönöm a tippeket. Ismételten bebizonyosodott számomra hogy segítő közösségbe kerültem. :DD

Új hozzászólás Aktív témák