Új hozzászólás Aktív témák

  • Phobion

    őstag

    válasz Cifu #18 üzenetére

    "Neki áll egy felkiáltásos-demokratikus páholy-politikát csinálni az egészből. "

    Igazán ez az, amit én se értettem. Neki kellett volna azt mondani, hogy pont és kész, elbeszélgetett volna Magnussal a jövőről mi egymásról, és most biztos nem a Planet of the Sorcerers-en tanyázna Magnus :DDD

    "Nem, letépjük a szarvaikat, majd haza küldjük őket, sőt, még, "szemet" sem hagyok rajtuk, ahogy tették ezt például a Word Bearers-el a Monarchiai letérdeltetés után. Csak mert azért."

    Ez azért nem teljesen igaz, mert a Császár hagyott ott "szemeket", nevezetesen egy pár Custodian-t csak ugye nem lett szép vége annak a történetnek sem ;]

    "Megszegem az Ő parancsát, és személyesen szólok neki telepátiával."

    Igen, ezen én is vakargattam a fejemet, hogy ugyan biztos lett volna más módja ennek. Pl. ha Magnus tudott volna a Káoszról, akkor biztosan nem az Immatériumon keresztül próbált volna kontaktálni a Császárral, mert ugye Tzeentch által tudott kontaktálni vele

    "Mi történik mindez után? A Császár odaküldi az Űrfarkasokat és Russ-t magát, hogy hozza elé Magnus-t. Azt a légiót és azt a Primarch-ot küldi, akik pont komoly ellenszenvvel vannak a Thousand Sons-ok iránt."

    Azt olvastam, hogy elvileg az Űrfarkasok már jóval a prospero-i konfliktus előtt már harcoltak űrgárdistákkal, így ebből kifolyólag a Császár részéről - "valahol" - jogos volt, hogy őket küldte. Plusz ugye a Császár azt mondta Russnak, hogy élve hozzá vissza Magnus-t, csak aztán Horus volt az, aki azt mondta Russnak, hogy a Császár meggondolta magát, és inkább végezzen Magnussal.

    de egyetértek veled, azért sok helyen kicsit torzít a dolog, de ugye ha így meg úgy lett volna, akkor most nem lenne WH40k :D

    Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

Új hozzászólás Aktív témák