Új hozzászólás Aktív témák

  • Phobion

    őstag

    válasz Hintalow #15 üzenetére

    én az egész WH40k "karrieremet" a Horus Heresy-vel kezdtem, mondván ne egyből a jövőbe ugorjak, hanem mindent az elejétől, de elolvastam már az Inkvizítor trilógiát is :D

    más,
    a Császár tudtommal "sámánok" együttes "reinkarnációja" még nagyon-nagyon régről
    a vallási személyekhez meg annyit, hogy szerintem nem Ő volt, mert még a Great Crusade előtt a Terrán lévő összes vallást eltörölte, mondván, hogy a vallás babonákon és "agymosáson" alapszik, és ezért az Imperial Truth alapjai pedig az Egyenlőség, Tudomány, és a Galaxis meghódítása ( YouTube ), de ettől függetlenül Káosz párti vagyok, mert bizony a Császár nagyon elkalkulálta ezt az egészet, innen is látszik, hogy hihetetlen hatalma van, emberi ésszel "felfoghatatlan", de még sem egy Mindenható

    UI.: bocsánat, de nem merek mindent lefordítani, és ha esetleg történetileg valami eltérne a mondandómban, akkor javítsatok ki :DDD

    (#16) Cifu - "...olyanokra, mint a Fulgrim, A Thousand Sons..." ezzel a kettővel mi a gond? személy szerinte nekem nagyon tetszettek, Thousand Sons-ba Magnus-t nagyon sajnáltam :O

    [ Szerkesztve ]

    Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

Új hozzászólás Aktív témák