Új hozzászólás Aktív témák

  • Đ10Đ4

    aktív tag

    Sziasztok,

    Vodafone Smart Tab 4 8″ LTE, készülékről lenne szó.. (Ki gondolta volna..) :D

    Következő a kérdésem, lehetséges e és ha igen, hogyan..

    1. Teljes értékű "Tárcsázó" képernyőt varázsolni a készülékbe. (Jó lenne a gyári tárcsázó is.)
    2. Bejövő hívást fogadni. (headsetre, ha mindegy, akkor headset nélkül is jó, de én avval használnám.)

    Amit sikerült idáig elérnem..
    - telepítettem egy alternatív tárcsázót, "exDialer" néven fut.
    - sikerült bele lépnem (nem tudom hogy) a gyári tárcsázóba. itt tudok be állítani ilyet, hogy "hangposta szám" telefonszám megjelenítése/elrejtése.
    - számokat a kártyáról, fel másoltam a tabletre, minden gyári "helyzetben" jelenleg, és kérésre, egy gombnyomás. :)

    Jelenlegi jelenség:
    # Bejövő hívás közben, semmi reakciót nem mutat a gép, se nem villog, se nem dob be egy ablakot, se semmi. Bár ha le teszem, mind a két program (gyári + alt.) jelzi a "nem fogadott" hívást.

    Valaki esetleg segítség, bármi módon, kivéve, kioktatás és társai, nem feltétlen muszáj, csak 1-2 hónapig a tabletem lesz a telefonom is, és több mint valószínű, hogy jön fontos hívásom.

    Aki megérti és tud / akar segíteni, annak meg köszönöm, akár egy pofa sör keretein belül is... :)
    Köszönöm hogy elolvastad!
    Szép napot!
    Dió
    :R

    "Eladók"-kal tárgyalok, az "Árus"-ok kíméljenek, legyenek kedvesek!!! Köszönöm! ### Apró hirdetéseim .: https://bit.ly/2UD7qeW :. ###

Új hozzászólás Aktív témák