Keresés

Aktív témák

  • konwktor

    tag

    válasz SeF #24 üzenetére

    Persze én is azt mondom hogy jó hogy legalább ez van és az igazsághoz hozzá tartozik hogy ezt inkább arra találták ki amire te használod vagyis inkább ilyen második kapcsolatnak ha az ember utazik meg tudja nézni a leveleit,stb.


    Shady mail ment :)

    [Szerkesztve]

  • Surviver

    csendes tag

    válasz SeF #82 üzenetére

    Elvileg a legújabb CM-et használom, ugyanis a netről töltöttem le... (Nem tudom megnézni, mert épp melózom a gép meg otthon van.) Egyébként én alapból a VitaMAX-os netet akartam használni, de nagyon nem ment...

    Ahogy leírtam, a kapcsolat ugyan létrejön, de adatforgalom nincs lefelé... Neked is valami hasonló problémák merültek fel, vagy magát a kapcsolatot nem hozta létre??? (Milyen telefonnal?)


    Surviver

    Hát igen, a gépem... Valami lapos izé itt az asztalon, vagy mi... :-)))

  • Surviver

    csendes tag

    válasz SeF #86 üzenetére

    Nos Uraim, csak hogy okuljanak...

    Mint ahogyan azt megígértem magamnak, összepakoltam a kis motyóbat, beballagtam a WestEnd hiper-csilli-villi Vodafone ''zászlóshajójába'' és elrebegtem a szervizes ''szaktekintélynek'' a problémámat...

    Mindjárt azzal kezdte, hogy a notebook-omat ki se pakoljam, mert egy Belső utasítás szerint nem nyúlhatnak hozzá. (Mondván nem informatikusok, nem tudnak felelőséget vállalni az esetleges adatvesztésekért...) A SIM kártyát letesztelte egy Sony-Ericcson Spartphone-nal, azzal tökéletesen működött, kb. 4,5 - 6 k közötti sebességet tudott... És akkor a lényeg két részletben...

    Ad egy... Kaptam egy szervíz címet és telefonszámot, ahol a Voda ügyfelei az internet beállítássokkal kapcsolatos problémáit (esetleg) orvosolni tudják... Természetesen nem kevés magyar forint ellenében... Ez már mondjuk minimum érdekes...

    Ad kettő... ÉS MOST JÓL KAPASZKODJATOK MEG... A srác készségesen kinyomtatta nekem azt a mindösszesen 2!!! (azaz kettő) oldalnyi Kérdések - Válaszok listát ami alapján a 1270 ''technikai segítséget nyújt a Kedves Ügyfélnek''!!! Hát mit ne mondjak szépen vissza tudtam olvasni azokat a sablonválaszokat, amiket az előző 3 napon megkaptam a feltet kérdéseimre...

    Viszont így felmerül bennem a kérdés, hogy ugyan mi a fenének ültetik ott azt a sok punci-bercit??? (Mert mint technikai segítség, hát egy kalap kutyagumit sem érnek...)

    Röviden-tömören ennyi...


    Surviver



    [Szerkesztve]

    Hát igen, a gépem... Valami lapos izé itt az asztalon, vagy mi... :-)))

  • Surviver

    csendes tag

    válasz SeF #90 üzenetére

    Nem, nmég továbbra sem száguldozok, ugyanis a kölcsön kapott RedSnake-kel sem működik... :(

    Azóta már van nálam egy USB-s BlueTooth eszköz is, de ezel még a kapcsolatot sem tudom összehozni... (Az eszközt megtalálja, csak a kapcsolatot nem hozza létre... Sem a CM-mel, sem pedig a Kapcsolat létrehozása...-val!!! :(:(:()


    Surviver

    Ui.: Lassan kezd ez a fórum valami pszicho-horror-GPRS-bloggá válni... :C

    Uui.: Tényleg, ötletek BT ügyben???

    Hát igen, a gépem... Valami lapos izé itt az asztalon, vagy mi... :-)))

  • Surviver

    csendes tag

    válasz SeF #93 üzenetére

    Mentettem, ma este kipróbálom... Komolyan mondom, lassan már a hobbim lesz ez a ''Hogyan hozzunk létre kapcsolatot'' játék... :)))))))))))

    Hát igen, a gépem... Valami lapos izé itt az asztalon, vagy mi... :-)))

Aktív témák