Új hozzászólás Aktív témák

  • Weareus

    addikt

    Sziasztok!
    Én youtube-os zene- és egyéb videókat szeretnék letölteni, lefordítani magyarra és a kész magyar felirattal visszatölteni.
    Készítettem már ilyen munkát (teljes filmet is fordítottam le), de többek között ez is az én munkám: (már csak a csajszi miatt is érdemes megnézni a klippet!):
    [link]
    A kérdésem az lenne, hogy akkoriban találtam egy nagyon jó kis feliratozó progit, aminek az volt a lényege, hogy az időzítéssel nem kellett szórakozni: egy adott feliratot akkor és addig jelenített meg, ill. időzített be, amikor és ameddig egy addott billentyűt - azt hiszem, a space volt - nyomva tartottam, mialatt persze egy kis ablakban futtatta a videót és természetesen lejátszotta a hangot is.
    Ennél egyszerűbb és könnyebb időzítést nem tudok elképzelni, de azóta sajnos elfelejtettem, melyik ez a program, persze lehet, hogy több progi is tudja ezt a funkciót.
    Aki tud, kérem, segítsen. :R

    Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

Új hozzászólás Aktív témák