Új hozzászólás Aktív témák

  • Highground

    aktív tag

    Sziasztok!
    Tudtok esetleg valakit itt a ph-n aki vállal kisebb (3-5 perces) videó összevágását/készítését? Lenne kb. 15 percnyi nyers felvett videó, meg 47 db kép (nem kell mind) amiből egy jó kis zene alá (van jelölt, de szabad a gazda) kellene összevágni egy videót. Semmi extra, egyáltalán nincs határidő (akár heteket is tudok várni) és nincs megkötés. Maximum annyi, hogy egy normális zene hosszát azért üsse meg :) 4-5 perc. Régebben én is csináltam ilyesmit mikor még aktívabb voltam játékokban, de az már rég volt. Viszont beígértem egy nagyon közeli barátoméknak, hogy a közös élménylövészetünk képeiből, videóiból csinálok egy fasza összeállítást. Időközben (egy éve húzom kb.) sem időm, sem pedig ihletem nincs a dologhoz. Inkább fizetek érte egy kisebb összeget, ha valaki bevállalja teljesen mellékesben :) Nagyjából mennyire számíthatok? És van-e valaki aki bevállalná? :R

    Szerk.: Azért annyi még, hogy az én saját videóim minőségét üsse meg :D Hozzáteszem: Nem értek a videószerkesztéshez.

    [ Szerkesztve ]

    Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

Új hozzászólás Aktív témák