Új hozzászólás Aktív témák

  • Falovas

    aktív tag

    válasz .Szaki. #770 üzenetére

    Nem kell foglalkozni a zenei jogokkal, mert csak annyi a következmény hogy kapsz egy értesítést, hogy kinek a tulajdonában van a felrakott zene. Azt is oda írják, hogy ha ezt a figyelmeztetést elfogadod, további teendőd nincs, tudomásul veszed, hogy a videód közben reklám jelenhet meg. De nem jellemző, csak mondjuk pár másodpercig megjelenik az eredeti klipp linkje. Próbáld ki, semmi komoly retorzió nincs. Ha mégis, akkor a legrosszabb esetben kiírják, hogy a videód mely országokban van letiltva. A legdurvább, amikor azt kapod, hogy a videód az egész világon le van tiltva. Na bumm, fogod, törlöd, vagy még azt sem...
    Ami már komolyabb, az a tartalomra vonatkozik. A sokkoló videók felrakását kerüld. Első lépcsőben fél évig nem tölthetsz fel semmit. Enyhébb esetben ugyan ennyi ideig nem tehetsz fel egyéni indexképet a videódhoz. Letiltják a hosszú videók (15 percnél hosszabb) feltöltését.
    Ha 3 hónapon belül kapsz újabb figyelmeztetést, (nem zenei jogdíjasat, attól nem kell félni) hanem kifogásolható a tartalom, akkor törlik a csatornádat is esetleg, de erről is kapsz figyelmeztetést. Szóval vigyázni kell az erotikus(a cicis videó még belefér) és a sokkoló vagy baleset videókkal, amikben halottak( főleg, ha közelről mutatják) vannak, esetleg. Amik felzaklathatják a nézőket és feljelentik a videódat.

    [ Szerkesztve ]

    " Tudtam, tudtam... csak nem sejtettem!" "Értem én, csak fel nem foghatom! " https://www.juzaphoto.com/me.php?p=109773&pg=allphotos&srt=data&l=en

Új hozzászólás Aktív témák