Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz pibácsi #734 üzenetére

    Jól vissza kellett keresni :)

    De igen az még mindig érdekelne, szerintem ha leírod az is hasznos lehet, mindenki tanulhat belőle akár :)

    Az x4, sem mai, már X10 lesz a következő.
    Sőt már az X7-X8 között is vannak érezhető különbségek. Ez a kettő vna ezen a gépen.
    A laptopon meg a 10 SE DVD, és a 11 Plussz - utóbbiban vannak jó dolgok amiket át akarok majd menti.

    Nah meg a létrehozott feliratokat, stb :)

    Az nagyon hasznos lenne ha tudnál ebben segíteni :)

    Én azért is váltottam többek között, mert azért van érezhető fejlődés, plussz a fájlok amikkel msot dolgozom, fel sem ismerne a 11 plussz. az X8 meg végre már ismeri az mkv-t is :)

    Az X9-ben meg már lehet több kamerás vágást eszközölni, azon gondolkoztam még, hogy be kellene szerezni, mert jelenleg picit macerás.

    De így, hogy egyelőre sok a megoldatlan korábbi dolgokból való átmentés, nem erőltettem... plussz idén nem is volt olyan akció, mint tavaly, legalábbis picit elmaradt tőle.

    Szerintetek egyébként közvetlenül lehet csak updatelni, vagy ha 2 verzió ugrás van akkor is?

    ⭐K&H bank Ajánlással ⭐50.000 ft forint számlanyitási akció. ⭐Revolut meghívó linkemen keresztüli regisztráció esetén, ⭐6000 ft-ot ajánlok fel, a meghívott félnek - vagyis Neked. (ha érdekel, írj pm-et) Kérd PM-ben.

Új hozzászólás Aktív témák