Új hozzászólás Aktív témák

  • geckowize

    őstag

    Sziasztok,

    Valaki tudna segíteni abban, hogy mi az az igényes (=nem 90-es évek végét idéző gifparádé) honlap, ahol hangeffekteket találok (mp3-ban) ingyen?

    Az érdekelne, hogy pl. e videó elején lévő hangeffektet (amire a feliratok bejönnek), és hasonlóakat hogy/hol találok meg? Elég sokféle youtube csatornát követek (kiemelném pl dancsóét) és nagyon tetszenek a különböző hangeffektjek, de ez a nagy gondom, hogy nem tudom, hol van egy terjedelmes, színvonalas effekt-tár, amit a "szakmában" bevett szokás használni.

    2,5 éve kezdtem a windows movie makerrel és most tértem át sony vegasra (13.0), ég és föld a kettő. Nagyjából már meg tudom csinálni a movie makerbe beépített automatizált dolgokat (mint a pan & zoom, fading), nagyon egyszerűen lehet hangot növelni/csökkenteni, streameket kezelni, médiát vágni, de az animációkkal még nagyon nem tudok mesterkedni, ebből is fakadna egy kérdésem:
    Amikor egy text mediának beállítok animationt (pl "popup"), akkor miért van az, hogy többször is végrehajtódik ez az animáció? Hol lehet azt beállítani, hogy mikor történjen meg?

Új hozzászólás Aktív témák