Új hozzászólás Aktív témák

  • SkyS1gn

    félisten

    Sziasztok, kicsit megkeveredtem Premiere-ben fps-t illetően, remélem tudtok segíteni.

    Na most adott fHD 60fps anyag (59.97) Sony A6300

    Kiválogattam a nekem kellő jeleneteket, ezt a timeline-ba rakva ugye belövi a sequence-t is erre a framerate-re. Na most én szeretnék a timelineon 24fps-re lassított videót. Ha a kivágott jeleneten speedbe beírom 40% ak kb annyinak felel meg, de régebben is volt ebből problémám... a lassításban a videó darabos lehet.

    Ha a project ablakon megyek rá az anyagra és interpret footage - 24FPS beállítom akkor látszólag jó, viszont a kivágott darabom totál elcsúszik, tehát a nyers videó anyagból nem az a rész marad a timeline-on amit kivágtam, hanem mivel az egészet 24-nek veszi eltolja a budös francba, ráadásul, egy azon nyers fileból kellene 60 és 24 kivágás is és így ugye vagy ez vagy az.

    Mi a megoldás darabos mentes lassításra? Ha a sequencet állítom át 24-re vagy 30-ra akkor meg a többi amit nem lassítok darabos. :U

    u.i.
    Illetve az export anyaggal szokott még probléma lenni, ha pl 60fps-t akarok a végén 30-ba exportálni.

    Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

Új hozzászólás Aktív témák