Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • localhost

    Közösségépítő

    válasz runner 125 #8497 üzenetére

    Ez bizony most sem jobb, mint legutóbb. Szeintem ez nem humoros, szimplán paraszt!

    A vicc pedig.

    Egy gazdag zsidó bankár fia nősül. Az esküvő előestéjén magához hívatja fiát egy apa-fiú beszélgetésre.
    - Simon, fiam, most döbbenek rá, hogy soha nem beszélgettem el veled... Holnaptól a feleségeddel fogsz élni, mégiscsak jobb, ha tudsz bizonyos dolgokról: Például, ismered a kéz öt ujját?
    - Hát persze, apám! Van a hüvelykujj, mutatóujj, nagyujj ...
    - Nem! Nem! - szakítja félbe a bankár. - Nem erről beszélek! Van az utazás ujja, az iránymutatás ujja, az élvezet ujja, a házasság ujja és végül az elegancia ujja.
    - Tényleg ?
    - Megmagyarázom, Simon. Az utazás ujja: a hüvelykujj, autót stoppolhatsz vele.
    - Oké, papa.
    - Az iránymutatás ujja: a mutatóujj, amivel megmutathatsz valamit.
    - Oké.
    - A házasság ujja: a gyűrűs ujj, arra húzod fel a jegygyűrűt.
    - Igen, papa.
    - És az elegancia ujja: a kis ujj, mert ezt kell felemelni mikor a teát iszod.
    - Értem, apám! De papa, elfelejtetted az élvezet ujját!
    - A legjobbat a végére hagytam, Simon. Az élvezet ujja: a középső ujj. Ez a legszebb és a leghosszabb ujj! Az élvezetet szolgálja, Simon! Megnedvesíted ezt az ujjadat a nyelveddel és...

    ...megszámolod a pénzedet!

    ¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

Új hozzászólás Aktív témák