Aktív témák

  • VipGamer

    újonc

    Sziasztok!
    (Légyszíves a kérdésemre válaszoljatok, és nem szeretnék új hangfalakat vásárolni mivel nekem ez tökéletes!)

    Na szóval van 2 db hangfalam saját készítésü a doboz asztalossal lett csináltatva szabvány szerint, mindkét hangfal ugyanolyan de csak egyet részletezek le mivel a másik is ugyanilyen
    Alul és Középen van 2db MNC Eclipse II 250Wattos 8 Ohmos mélynyomók, és felül 1db MNC Noir II 300Wattos 8 Ohmos mélynyomó mindegyik 30cm-es átméröjü, egy db MNC Dome 300Wattos 8Ohmos Éles és 2db Piezo éles van bennük!
    A Hangfal Dobozok Méretei: 100cm magas 50cm széles és 44cm hosszú

    A kérdésem az lenne hogy ti szerintetek megfelelő e a doboz szellözése illetve jól össze van rakva, esetleg többet kilehetne hozni belőlük?
    Van olyan kép is ahol látszik hogy ki van tömve reflex szivaccsal na ahoz lenne még egy kérdésem hogy hagyjam így hogy teljesen ki van tömve mert nekem ezt mondták, vagy vegyek ki belőle egy keveset!?
    Jelenleg egy RX-800-as végfokkal és egy Reloop RMX-30-as keverővel vannak hajtva már lassan másfél éve, kb hónaponta 4x járatom meg őket amennyit csak bír a végfok!

    Mindegyik képet nézzétek meg mivel sorba készítettem őket!

    Képek:

    Hangfal Teljes Kép:
    [link]

    Hangfal Alulról:
    [link]

    Hangfal Alulról Sub Nyílás:
    [link]

    Hangfal Alulról: Az alsó és a középső eclipse hangfal elválasztója:
    [link]

    Hangfal Felülröl:
    [link]

    Hangfal felülröl és az élesek:
    [link]

    Hangfal Kitömve Alulról:
    [link]

    Hangfal Kitömve Felülröl:
    [link]

  • schawo

    titán

    válasz VipGamer #1 üzenetére

    A kérdés ide való: [link]
    Zárható.

    evDirect villanyautós töltőhálózat

Aktív témák