Új hozzászólás Aktív témák

  • romero28

    senior tag

    válasz gunyo #939 üzenetére

    zárszóként még lenne némi hozzáfűznivalóm a sztorihoz :

    csak nem hagyott nyugodni az ügy , és emiatt sokminden kavargott a fejemben . az itt (V) ó k u s által leírt csalás lehetősége is felmerült bennem , vagy esetleg az , hogy szimplán egy bepróbálkozás volt , vagyis , hogy minden mindegy alapon gunyo az általa tönkrevágott procit megpróbálta visszavetetni velem . veszteni nem veszthetett volna rajta semmit , csak nyerhetett volna , ha vagyok akkora balfácán , hogy visszaveszem ...
    gondoltam egyet és felhívtam a pcdoki szervizet , hogy egyáltalán le lett-e adva a cpu . 2 emberrel is beszéltem , az egyikük az a személy aki foglalkozott a procival . nos annyi igaz gunyo sztorijából , hogy valóban leadta még pénteken a procit , de nem az általa említett 1 db kondi tört le róla , hanem 2 teljesen , egy meg félig . szerintük elég durva fizikai ráhatás érhette a procit . nem tudom mi történhetett , de már önmagában ez az ellentmondás elég szerintem ahhoz , hogy tisztán látható legyen , hogy gunyó hazudozik össze-vissza . én a procit épségben , sértetlenül adtam át , amiről ő meg is győződött a helyszínen . kivette a csomagolásból és megnézte . ha tegyük fel a hátulját nem nézi meg , akkor ha már ott le lett volna törve a 2 kondi , akkor az bizony kipottyant volna a szivacsból , szóval nem lett volna meg később...

    tanulság : nem vállalok többé próbagaranciát !
    ha valamit árulni fogok , akkor itt nálam , vagy a vevőnél tesztelhető az adott hardver , aztán hogy mit csinál vele utána , az már legyen az ő baja . földhözvághatja , szétfeszelheti , focizhat vele , de csakis a saját felelősségére , és kárára ! a lényeg , hogy hozzám semmiféle reklamációval nem jöhet...

    ezzel most már én is véglegesen lezártam ezt az ügyet , kissé ugyan keserű szájízzel , mert nem kicsit akartak bevinni az erdőbe...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák