Új hozzászólás Aktív témák

  • Realradical

    őstag

    válasz adamok26 #813 üzenetére

    S*@r emberek mindig voltak és lesznek is. Ezen már meg sem lepődök. Ha valaki ilyeneket mond/ír az legalábbis bizonytalan és csak rád akar ijeszteni illetve hangsúlyozni akarja a dominanciáját. A helyes megoldás: sz@*d le. :)

    Mivel nem írtál a megbeszélt cseregarira kiírt napok számáról ezért gondolom nem volt ilyenről szó. Te is tanultál belőle ezt mindig alaposan meg kell értetni azzal aki vásárol tőled így később nincs dráma.
    Ha nem áll le azt a feljelentést szerintem tedd meg. Utána a papírokat be is scannelheted és elküldheted neki, hogy vegyen komolyan. No meg, ha ő jelent fel csalásért akkor nehogy még neked legyen problémád később.

    szerk: csak , hogy ne érezd magad egyedül volt olyan, hogy kaptam egy ku****nyázós levelet, hogy átvertem valakit egy alaplappal és szemét vagyok , mert tuti tudtam előre mi lesz. Kérdeztem melyikről van szó , mert adtam vettem jó pár dolgot és kiderült, hogy 3000-ért eladtam egy régi s478-as lapot 3 nap cseregarival és az 7 hónap múlva egy fölötte elpukkant táp miatt meghalt. Az én megoldásom az volt, hogy kiröhögtem a srácot. Szerintem mai napig azt meséli, hogy egy csaló átvágta! :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Things that try to look like things often do look more like things than things

Új hozzászólás Aktív témák