Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    Válasz seducertt -nek: már írtam privit is, ha nem kaptad meg mert letiltottál akkor ha kell beírom egy topikodba, de már írtam az előző topikba ( a csalósba) és a HARDVERAPRÓD-nak Janoska26-nak is, hogy nem tartok igényt semmilyen pénzre, sem cserére, semmiféle kártérítésre. Nem ez vezérelt, arról akkor lemondtam amikor kinyomkodtad a telefont, többször ezt már nem akarom leírni. Csere sem érdekel, ez az én hülyeségem volt hogy így megvettem. Azért hívtam rád fel én is (és más) is a figyelmet mert nem szeretném ha más is ráfázna, de ezt is kifejtettem már. Egy pillanatig sem kértem semmit, nem erről szól. Magyarázkodni lehet, mindenki azt hisz amit akar, a tények eléggé magukért beszélnek. Én itt tényleg befejeztem legfeljebb a privit elküldöm amit írtam ha érdekel, de engem nem nagyon izgat. Van jobb dolgom is mint a mellébeszéléseket magyarázgatni, már unalmas. A modok majd eldöntik mi legyen veled, nem tudom hogy meddig lehet majd így húzni itt a hardveraprón, hogy már 3 embert minimum félrevezettél és ők is jelezték ezt a csalós topikban és más fórumokon is.

Új hozzászólás Aktív témák