Új hozzászólás Aktív témák

  • pmheros

    senior tag

    válasz tibz03 #278 üzenetére

    Hú, vazze, ez szép
    elég kusza ez a sztori ennyi szereplővel.

    Segíts megérteni a sztorit.
    Tehát ha jól értem Jercsi eladott egy lapot robi0529 -nek, ő eladta Recon -nak, ő pedig ViTaZi -nak. És ezek után Jercsi megígérte neked hogy míg világ a világ 100éven keresztül 30 embernek intézni fogja a gondját baját, akkor is ha Alaszkában él? Már bocsánat hogy túlzok, de csak így tudok rávilágítani arra hogy lehet sokat vártok tőle.

    Én személy szerint, ha eladtam volna egy lapot, amin van még gari, akkor odaadtam volna vele a számlát, és részemről el van felejtve. Gondolom ezzel a PH! -sok 99% tisztában van. Miután Jercsi neked nem adott el semmit, vagyis nem álltok üzleti kapcsolatban, nem tudom milyen követelésed lehet vele szemben. Gondolom semmilyen.

    a #10666 -ban ezt írod: "A lap megvétele előtt írtam jercsinek, megkérdeztem, hogy valóban van-e gari a lapra. Azt válaszolta, hogy igen, ha bármi gond van, hozzá forduljak.." nem pedig azt írta: Ha bármi gond van én fogom legariztani. A kettő nem ugyanaz. Azt mondod megszegte a szavát ? nem azt írta, amit, te szeretnél volna ott olvasni Már az is szívesség volt ebben az esetben hogy neked vállalta volna.
    A legtöbb ami elvárható ez esetben, hogy odaadja a garancia intézéséhez szükséges papírokat, annak aki tőle vásárolt.

    Ha nem lennél érintett a dologban te is látnád, azt amit én. De most egyenlőre valószínű el vagy keseredve, mert úgy érzed nem azt kaptad amit vártál. Pedig de, azt a lapot a papírjával lehet még mindig lehet gariztatni. Nem veszett el a lap, nincs oda az ára. Nézd a dolgok jó oldalát. ;)

    nem vagyok tökéletes

Új hozzászólás Aktív témák