Új hozzászólás Aktív témák

  • mhif

    senior tag

    válasz mmm13 #1047 üzenetére

    Kritikán aluli üzleti hozzáállást tanúsítasz, az már csak hab a tortán, hogy így utólag hasra ütve kitalálod, hogy te csak akkor érvényesíted a garanciát, ha az összes terméket visszakapod. Módfelett érdekes mindez azon tények tudatában, hogy első szándékból külön te kérted, hogy a hibás hw-et, azaz az alaplapot küldjem vissza. Ami nyilvánvaló és természetes, valamint homlok egyenest ellentmond ezen legutolsó kijelentésednek. De biztosan ki tudod fejteni az értelmét, amiért a garanciát a vásárolt hardverek összességére akarod kiterjeszteni. Én sem logikailag, sem etikailag nem látom az összefüggést, hogy jogilag is így van-e, annak megállapítása nem az én feladatom lesz, húsvét után a rendőrség foglalkozik az üggyel.

    A "Figyelőknek" köszönöm a türelmet és a lehetőséget, hogy a nyilvánosság előtt is hangot adhattunk álláspontjainknak és hozzáállásunknak az ügy kapcsán.

    u.i.: mindenféle cinizmus nélkül Jegyesedtől én kérek elnézést, amiért ilyen kellemetlen helyzetbe hozod őt :(

Új hozzászólás Aktív témák