Új hozzászólás Aktív témák

  • Wasquez

    senior tag

    Tisztelt d4Y.187

    Jó ha ezt a stílust szeretnéd, akkor beszélgessünk így!
    Első körben ne fenyegetőzzél, mi az, hogy csúnyát fog visszaütni nekem???
    Nem kéne megvárni, hogy mit reagálok a dologra, mielőtt elkezded a támadást?
    Nyilván mivel azt fizetted ki, ajánlottan lett feladva a csomag!
    Mi az, hogy azon próbálok meg spórolni, hogy nem elsőbbségivel adom fel?
    Te spóroltál rajta, hogy nem azzal kérted!
    Gondolod, hogy egy postával együtt 2890Ft tételnél majd én állom neked az elsőbbségi díjat is?
    Ha azt kéred, annyi postát számolok rá és elsőbbségivel küldöm!
    A posta nem az én fennhatóságom alatt áll!
    Nem tudok ráhatással lenni a sebességükre, mellesleg volt már, hogy 14 nap alatt ért oda a küldemény, ezért reklamálj náluk!
    A privát üzenetváltásban világosan megírtam, hogy az utalás beérkezése után 5 nappal garantálom a postázást, ez március 5.-ét jelent, ezt leírtam, mivel így is kérted, ezt tudomásul vetted, ehhez képest március elsején postáztam!
    Ha nem ér oda a csomag akkor annak az a metódusa, hogy elmegyek a postára, és elindítok egy kerestetést, ez is a magyar postán múlik sajnos, ezért egy hónap, mire kiderítik, hogy elvesztették, majd kb. egy hét, mire kipostázzák a kártérítés árát, ebből én visszautalom neked a vételárat postával!
    Nekem egyenlőre ilyen a mérlegem:
    wasquez felhasználónak 32 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!
    , gondolom ez nem a szavahihetetlenségemre, vagy a problémák megoldásával kapcsolatos negatív hozzáállásom miatt ilyen!
    Ezért nincs erkölcsi alapod az állításaim megkérdőjelezésére!
    Főleg nem fenyegetni!!
    Szóval induljunk ki abból, hogy a posta késlekedéséből magamra vállalom azt, hogy sajnos csak a privát beszélgetésünkben leírt "A pénz beérkezését követő, legkésőbb 5 munkanapon belül postázom a csomagot!" leírásomhoz tudtam csak magam tartani, és így csak tegnap került postára!
    Jó és így a postának is van még négy napja, hogy odaérjen!

    Üdv

    PC

Új hozzászólás Aktív témák