Új hozzászólás Aktív témák

  • #07746304

    törölt tag

    válasz #07746304 #83017 üzenetére

    Köszi szépen :R

    Az Internetnél az a helyzet, hogy sokan át fognak menni a DIGI-hez. Az én szobámban nincs TV, így táblagépen, vagy PC-n (nézhetném okostelefonon is) TV-zek: HBO GO, Horizon GO, TV GO. Ebben a sorrendben, mert elsősorban filmeket nézek. Az egyik lakásban Magenta 1 előfizetés van, így annak minden előnyét élvezem, mint például a korlátlan, adatmennyiséget nem fogyasztó TV GO-t, tehát ahhoz ragaszkodom. TV műsorokat visszanézni, a Horizon GO-n szoktam, tehát ahhoz is ragaszkodom. A Nonstop L-es telefonhoz megint ragaszkodom. Számomra elég az is, ha annyira leviszik az Internet árát, mint a DIGI-nél volt, mert az új lakásban nem kell furkálni. Akármilyen vékony az optika csak kellene fúrni. Korábban Invitel ED 3.0 volt a lakásba bevezetve, még az érkezésem előtt. Amikor jött a UPC-s szerelő, Invitel kábelt kihúzta, UPC-st meg a helyére be... Egyetlen a szobámba kellett átfúrni a LAN kábelnek :)

    Magával a UPC szolgáltatással meg vagyok elégedve, idén lesz négy éve, hogy az ügyfelük vagyok. Számomra elég volt a régi címemen a 240-es Internet is, de a havidíjon majd faragunk közösen a szolgáltatóval :) Erre vannak az ügyfélmegtartók :)

Új hozzászólás Aktív témák