Új hozzászólás Aktív témák

  • Pacos

    tag

    Sziasztok!

    Mivel lejár a szerződés decemberben így a múlthéten megtörtént egy csomag megújítás. Lényegében ua. mint eddig kivéve hogy az internet a 120-asról a 240-esre változik...vagy csak változna?
    Még pénteken véletlen ránéztem a speedtestre és az upload az valóban a 240-eshez járó 20Mbit-es feltöltést hozta (20.8Mbit), de a letöltés nem hozta a 240-et. Sőt! A közelében nem járt. Néha az eddigi 120-at(120nál kb. 123-124-et mért) sem hozta, de legjobb esetben is 135-ig ment a mutató. A UPC saját mérője persze 1mp alatt boldogan ugrik 247-248Mbit-re, de semelyik másik mérőoldal nem. Bár van ahol egész jó értékeket mutat, ill. próbáltam file letöltést, torrentet is. Ott is nagyjából megközelíti amit kéne. De most nem tudom hogy a speedtest rossz, vagy nincs még ez a 240-es cucc beállítva rendesen azért ilyen ingadozó?
    A korábbi 120-as netnél bárhol mértem annyi volt amennyinek kellett lennie, tulajdonképpen a max. sebességet.
    Szóval ezen még állítanak maguktól vagy nekem kell telefonálni? Esetleg egyéb gebasz?
    Modem: EPC3925

    Köszi a válaszokat!

    Amikor szétszedtem még működött!

Új hozzászólás Aktív témák